Liberal Demokrat Parti

SIKÇA SORULAN SORULAR

Partimize üye olmak için www.ldp.org.tr/index.php/uye-ol/ linkindeki ön başvuru formunu doldurabilir, ardından verdiğiniz iletişim adreslerine ulaşacak olan ekibimizin yönergelerine uyarak üyelik başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Partimize üyelik için aidat ya da üyelik ücreti talep etmiyoruz. Fakat yine de bağış yapmak isterseniz www.ldp.org.tr/index.php/bagis-yap/ linkinden banka hesap bilgilerimize ulaşıp, bağış yapabilirsiniz.

Unutmayınız ki meclis dışındaki siyasi partiler ancak yapılan bağışlar sayesinde ayakta kalabiliyorlar.

Partimize üye olmak için sitemizdeki ön başvuru formunu doldurmak zorunda değilsiniz. Fakat sonrasında gönderdiğimiz ve kanunen ıslak imzalı şekilde bulundurmamız gereken üyelik formunu doldurup, tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Süreç oldukça hızlı ilerlemekte, posta yoluyla Türkiye’nin ve hatta dünyanın her yerinden başvurular alabilmekteyiz.

Öncelikle partimizin teşkilatlarının bulunduğu yerleri www.ldp.org.tr/index.php/teskilatlar/ linkinden kontrol edebilirsiniz. Bulunduğunuz il/ilçede teşkilatımız yoksa kurulmasında görev alabilirsiniz.

Teşkilat kurma işlemleri oldukça hızlı ve masrafsız ilerlemektedir. Konuyla ilgili partimizin Teşkilatlanma Başkanlığı yönlendirme yapmakta, ihtiyacınız olan her şeyi sağlamaktadır. Böylece Türkiye’nin Liberal Demokrat Partisi’nde görev alabilir, Türkiye’de; adaletin, refahın, insan haklarının yükselen değerler haline gelmesi için mücadele edebilirsiniz. Konuyla ilgili parti yöneticilerimize telefon yoluyla ulaşabilir ya da teskilat@ldp.org.tr mail adresine mail atabilirsiniz.

Unutmayınız ki her parti gibi Liberal Demokrat Parti de teşkilatlanmak için sevenlerinin ve seçmenlerinin yardımına ihtiyaç duymaktadır.

2015 yılında başlatılan hukuki süreçlerin ardından bazı teşkilatlarımız kapatılmış, neticesinde seçime girebilme hakkımız elimizden alınmıştır. 2023 yılının başında ise parti yönetimimizin aldığı karar doğrultusunda bütün teşkilatlarımız feshedilmiş, teşkilatlanma konusunda temiz bir sayfa açılmıştır. Parti yönetimimizin hedefi teşkilatlanma sürecine oldukça hız verip, olabilecek en kısa sürede seçime girme hakkını geri kazanabilmek ve olası bir erken seçimde dahi kendi milletvekili / belediye başkanı adaylarımızla boy gösterebilmektir.